Müşteri Rezervasyon Girişi
Fiyat Sorgulamak ve Rezervasyon Yapmak İçin Lütfen Giriş Butonunu Tıklayınız...
   
  
Acente Girişi     
Kullanıcı Adı: 
Şifremi Unuttum!
Şifre: 
 
  Nasıl Rezervasyon Yapılır?
 
 

Nasıl Rezervasyon Yapılabilir ? 

Rezervasyon işlemi 3 basit adımdan oluşmaktadır. Birinci adım; Kiralanacak yer ve tarih seçimi, ikinci adım; Araç seçimi ve üçüncü adım ise iletişim bilgilerinizin girilmesi ile formun gönderilmesi sonrasında rezervasyon işleminiz tamamlanır. Rezervasyon yapmak için sitemizin ana sayfasında bulunan "ARAÇ VE FİYAT SORGULAMA" başlığı altındaki formu doldurarak ihtiyacınız olan tarihleri belirtiniz ve "Sonraki Adıma Geç" butonuna tıklayınız. Gelen sayfadan araç seçiminizi yapınız ve rezervasyon işlemini gerçekleştirmek için devam ediniz. Hakkınızda yeterli bilgi kapsayan formunuz elimize ulaştığında rezervasyon bilgileriniz tarafımızdan incelenir ve olumlu veya olumsuz olarak size e-posta gönderilerek bilgi verilir. 
Ayrıca telefon ya da faks ile de rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

Rezervasyonu Yapılmış Araç Nasıl Teslim Alınabilir ? 

Araç, eğer " Havalimanında Teslim " koşuluyla rezerve edilmiş ise, ATR Rent a Car' dan bir personel, havaalanınında geleceğiniz terminalin yolcu çıkış kapısında adınızın yazılı olduğu bir tabela ile sizi karşılayacaktır. Rezervasyon otel ya da herhangi bir adreste teslimat olarak yapılmışsa, ATR Rent a Car' dan bir personel belirtilen adreste araç teslimini yapacaktır. 

Araç Kiralama Fiyatları Neleri Kapsar ? 

Kiralanan araçlar ile sınırsız kilometre yapabilirsiniz. Şehir merkezi içindeki oteller ve havalimanına araç teslim alma ve bırakma ücretsizdir. Ancak, araç teslim adresinizin ATR Rent a Car Ofisine uzaklığı 20 km den uzak ise kilometre başına 1 YTL ek ücret talep edilir. 
Sitemizde belirtilen tüm fiyatlara araçların sigorta ve kasko ücretleri dahildir. Sitemiz aracılığı ile yaptığınız rezervasyon sonucunda belirtilen ücret sabitlenir ve hiçbir şekilde sonradan ek bir ücret talep edilmez. Sitemizdeki fiyatlar herzaman günceldir ve istediğiniz tarihe istediğiniz zaman rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon yapıldıktan sonra sitemizde olası fiyat değişikliklerinden etkilenmezsiniz. Bu yüzden erken rezervasyon yapmanız her zaman sizin için daha karlı olacaktır. 

Ödeme Nasıl Yapılır ? 

Aracı size teslim eden personelimize, YTL, Euro veya Amerikan doları ile ya da Visa veya Master Card kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. 

Rezervasyonumu Nasıl İptal Edebilirim ? 

Aracı alış tarihinizden en az 1 hafta öncesine kadar iptal gerekçesi belirtmeksizin e-posta ile rezervasyonunuzu iptal etme talebinde bulunabilirsiniz. 


Araç Arızalanırsa Ne Olur ? 

Seyahatinizde teknik problemlerle karşılaşmamanız için araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yapılmaktadır. Buna rağmen; bir arıza olduğu takdirde, sorunu en kısa zamanda gidermek garanti edilir. Arıza büyük ise, aracınız başka bir araçla değiştirilir. 

Acil Durumlarda Elit Car Rental ile Nasıl İletişim Kurulabilir? 

Hafta içi saat 08:00 ile 19:30 arası bürodan +90(216) 677 1355 ya da 7 gün 24 saat cep telefonundan +90(544)77 44 765 ATR Rent a Car yetkililerine ulaşabilirsiniz. 

Kaza Durumunda Ne Yapılmalıdır ? 

Araç hareket ettirilmeden, 154'den trafik polisine ulaşılmalıdır. Trafik, alkol raporu ve kazaya karışan diger araçların trafik sigortalarının fotokopileri alınmalıdır. 

Kiralanan Araç, Başkası Tarafından Kullanılabilir mi ? 

Aracı kullanacak diğer kişilerinde, aracı kiralayan gibi sözleşmeyi imzalaması ve ehliyetinin fotokopisini vermesi gerekmektedir.


 
   
© ATR Rent a Car 2012 Copyright
Anasayfa Hakkımızda Kiralama Koşulları Bilgilendirme İletişim
Web Tasarım www.editbs.com logo Edit Interactive